MASTER Parkiet
O Firmie


WWW: https://sklep.masterparkiet.com.pl/

Adres: Adama Mickiewicza 65

Telefon: 509 358 604

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 01-625


Opis


Właściwa pielęgnacja drewnianej podłogi, obejmująca także odpowiedni sposób jej mycia, jest kluczowa dla zachowania jej w dobrym stanie. Kiedy robi się to w odpowiedni sposób, można zachować podłogę w doskonałej kondycji przez wiele lat, nawet jeśli jest ona bardzo intensywnie eksploatowana. Gdy zaś pielęgnuje się ją źle, używając do tego niedopasowanych do jej potrzeb środków, można ją wręcz zniszczyć, i to bardzo szybko.

Dobierając preparaty do mycia drewnianej podłogi, trzeba je przede wszystkim uzależnić od typu wykończenia. Inaczej czyści się podłogi lakierowane, a inne potrzebne są środki do czyszczenia podłóg olejowanych. Wszystkie je można znaleźć na stronie sklep.masterparkiet.com.pl, a ponieważ są bardzo dobrze opisane, nikt nie będzie miał wątpliwości, które wybrać do pielęgnacji swojej podłogi.

Utworzono: 2018-04-19

Społeczość
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Zostaw Komentarz


Dnia 2019-05-23 14:34:59 intistit napisał:
Sklep MASTER Parkiet to dostawca m.in. środków do pielęgnacji podłóg drewnianych. Uważam, że ich oferta jest jedną z lepszych na rynku - jeśli chcecie mieć zadbaną podłogę, to warto zajrzeć pod ich adres www. :)
Ocena: 3
INNE NAJBLIŻSZE FIRMYPolska Stolarka Budowlana PSB Okna

Imprezy Integracyjne AMBIENTE

TanieMilitaria.pl© Copyright 2023 - www.dodn.wroclaw.pl