Eliza GOLD INVESTMENTS SP. Z O.O.
O Firmie


WWW: https://eliza.pl/

Adres: Wapienna 6

Telefon: 733 555 003

Miejscowość: Toruń

Kod pocztowy: 87-100


Opis


Biżuteria gwiazd, jak nazywa się celebrytki, jest już od dłuższego czasu bardzo popularna. Wiele kobiet chętnie wybiera ją nie tylko dla jej modnego charakteru, ale też wielkiego wdzięku i walorów estetycznych. Znakiem rozpoznawczym takich wyrobów są określone motywy, a także subtelny wyraz. Popularne są zwłaszcza naszyjniki z charakterystycznymi symbolami, ale w sklepie eliza.pl znaleźć można dużo więcej propozycji.

Pięknie prezentują się na przykład kolczyki srebrne celebrytki, dostępne w bardzo dużym wyborze jeśli chodzi o symbole. Dają one duże możliwości: można je nosić samodzielnie lub w komplecie z innymi elementami, na przykład naszyjnikiem i bransoletką. Możliwe jest też dobieranie symbolu pod kątem swych przekonań, ale też zwykłych preferencji. Taka biżuteria może być więc odpowiednia dla każdej pani.

Utworzono: 2019-02-15

Społeczość
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Zostaw Komentarz


Dnia 2019-05-15 15:27:42 etril napisał:
Muszę przyznać, że wybór biżuterii na eliza.pl potrafi przyprawić o zawrót głowy. Kupowałem tu między innymi kolczyki dla żony w prezencie urodzinowym, ale myślę, że przy najbliższej okazji dokupię jeszcze naszyjnik. Żona była zachwycona takim podarunkiem. :)
Ocena: 5
INNE NAJBLIŻSZE FIRMYMyMODULO

Autokasacja U Jacka

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.© Copyright 2019 - www.dodn.wroclaw.pl