dodn filia w legnicy


mgr Elżbieta Rakoczy-Kozakiewicz - Kierownik Filii DODN w Legnicy
, elzbieta.kozakiewicz@dodn.wroclaw.pl, tel. 508-691-174;

Interesanci w sprawach skarg i wniosków przyjmowani są przez Kierownika Filii DODN w Legnicy
w poniedziałki w godzinach 12:00-15:00 

 

Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu Filia w Legnicy
ul. Skarbowa 5, 59-220 Legnica, legnica@dodn.wroclaw.pl

Nr Konta: BZ WBK 89 1090 2398 0000 0001 1532 8361

sekretariat: 508-691-173; fax 76 862-37-55
Centrala: 508-691-157

Dział Organizacji Szkoleń: Monika Duszkiewicz
monika.duszkiewicz@dodn.wroclaw.pl, 508-691-162

Informatyka, Platforma Fronter: mgr inż. Noemi Nikończuk-Kowalczyk
noemi.kowalczyk@dodn.wroclaw.pl, 508-691-594


Konsultanci:

Alicja Grzela - alicja.grzela@dodn.wroclaw.pl; 508-691-186.

Jan Lewandowski - jan.lewandowski@dodn.wroclaw.pl; 508-691-197.

Marian Rzepecki - marian.rzepecki@dodn.wroclaw.pl; 508-691-186.

Urszula Tkaczyk-Ciotkowska - urszula.tkaczyk@dodn.wroclaw.pl; 508-691-182.

Ewa Engel - ewa.engel@dodn.wroclaw.pl; tel. 508 691 167.

Zobacz także...

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.