dodn filia w legnicy


mgr Elżbieta Rakoczy-Kozakiewicz - Kierownik Filii DODN w Legnicy
, elzbieta.kozakiewicz@dodn.wroclaw.pl, tel. 508-691-174;

Interesanci w sprawach skarg i wniosków przyjmowani są przez Kierownika Filii DODN w Legnicy
w poniedziałki w godzinach 12:00-15:00 

 

Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu Filia w Legnicy
Plac Zamkowy 1, Zamek Piastowski, 59-220 Legnica, legnica@dodn.wroclaw.pl

Nr Konta: GETIN Bank SA 15 1560 0013 2000 9727 4000 0002

Sekretariat: Lucyna Kaczkowska
legnica@dodn.wroclaw.pl, 508-691-173 fax 76 862-37-55

Dział Organizacji Szkoleń: Monika Duszkiewicz
monika.duszkiewicz@dodn.wroclaw.pl, 508-691-162

Informatyk, Platforma Fronter: Noemi Nikończuk-Kowalczyk
noemi.kowalczyk@dodn.wroclaw.pl, 508-691-594

 

NOWA LOKALIZACJA

Filia w Legnicy
Dolnośląskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu

została przeniesiona do nowej siedziby

 

nowy adres: Plac Zamkowy 1, Zamek Piastowski, 2 piętro

59-220 Legnica

 

adesLegn2

 


Konsultanci:

Bożena Dudziak - bozena.dudziak@dodn.wroclaw.pl; tel. 508-691-157.

Ewa Engel - ewa.engel@dodn.wroclaw.pl; tel. 508-691-167.

Alicja Grzela - alicja.grzela@dodn.wroclaw.pl; 508-691-186.

Agata Kwaśniak-Szumlakowska - agata.szumlakowska@dodn.wroclaw.pl; 508-691-076

Jan Lewandowski - jan.lewandowski@dodn.wroclaw.pl; 508-691-197.

Marian Rzepecki - marian.rzepecki@dodn.wroclaw.pl; 508-691-186.

Urszula Tkaczyk - urszula.tkaczyk@dodn.wroclaw.pl; 508-691-182.

 

 

 

Zobacz także...

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.